کارگاه آموزش عکاسی نجومی TWAN در تبریز

کارگاه آموزش عکاسی TWAN در تبریز

در پی موفقیت پروژه بین المللی جهان در شب (The Wold At Night) که با مدیریت آقای بابک امین تفرشی باز تاب خوبی در جامعه بین المللی نجوم داشت و با برگزاری کارگاه ­ها و نمایشگاه ­ های عکس این پروژه در 25 کشور جهان از جمله ایران ادامه پیدا کرده، اینک انجمن نجوم آیاز تبریز، اقدام به برگزاری نمایشگاه و کارگاه آموزش عکاسی TWAN در تبریز کرده است.

شورای مرکزی انجمن آیاز تبریز، جزئیات برنامه را این چنین اعلام کرد. کارگاه یک روزه آموزش عکاسی از آسمان شب، با تدریس آقای تفرشی، مدیر و موسس پروژه بین المللی TWAN روز جمعه، 6  اسفند ماه 1389 برگزار خواهد شد که شامل جلسات آموزشی، قبل و بعد از ظهر جمعه می باشد. در قسمت پایانی این کارگاه، مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس “جهان در شب” با حضور آقای تفرشی، مدرس کارگاه، انجام خواهد شد.

قاضی طباطبایی ، دبیر همایش، از تمامی علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه خواست تا برای ثبت نام تا پنجم اسفند ماه به پژوهشسرای آذربایجان مراجعه فرمایند. علاقه مندان از سایر شهرها برای شرکت در کارگاه، با توجه به اینکه ثبت نام آنها از راه دور انجام خواهد شد، با سایت اینترنتی این انجمن (www.ayazastro.com) تماس گرفته و یا مستقیما با دبیر همایش تماس حاصل کنند: 09359729912   s.emad.ghazi (at) gmail.com

هزینه شرکت در این کارگاه یک روزه 50000 ریال اعلام شده است.

این کارگاه یک روزه با همکاری پژوهشسرای آذربایجان و با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و با هدف کلی ترویج نجوم و ارتقای سطح معلومات عکاسان آسمان شب و آشنا کردن دیگر منجمان آماتور برای شروع عکاسی نجومی، برگزار می شود.

مکان برگزاری دوره: تبریز – خیابان شریعتی جنوبی – خیابان مصلی – پژوهشسرای آذربایجان

زمان: جمعه، 6  اسفندماه 1389 ، 9:30  تا  17

منبع: ayazastro.com

برای مشاهده بنرها و پوستر در اندازه بزرگتر روی عکس کلیک کنید:

بنر کارگاه آموزش عکاسی TWAN در تبریز
بنر کارگاه آموزش عکاسی TWAN در تبریز
بنر کارگاه آموزش عکاسی TWAN در تبریز
بنر کارگاه آموزش عکاسی TWAN در تبریز
پوستر کارگاه آموزش عکاسی TWAN در تبریز
پوستر کارگاه آموزش عکاسی TWAN در تبریز

Share