دومین کارگاه آموزش عکاسی نجومی TWAN تبریز

دومین کارگاه آموزش عکاسی نجومی TWAN تبریز

در پی برگزاری موفق اولین کارگاه عکاسی نجومی توآن تبریز در اسفند 89 و استقبال خوب علاقه مندان به نجوم و عکاسی از این کارگاه، انجمن نجوم آیاز قصد دارد تا دومین کارگاه آموزشی و نمایشگاه توآن را این بار با تدریس جناب آقای اشین دانیلی ذکریان عضو پروژه بین المللی جهان در شب (TWAN) برگزار کند.

مهدی آجیلی دبیر برگزاری کارگاه ، برنامه های آموزشی این کارگاه را در ادامه کارگاه سال پیش خواند و در اشاره به جزئیات این برنامه اعلام کرد، کارگاه یک روزه آموزش عکاسی از آسمان شب با تدریس دومین عضو ایرانی پروژه بین المللی توآن ، آقای اشین دانیلی ذکریان روز جمعه ، 19 اسفند ماه 90 در مجتمع فرهنگی سینمایی 22 بهمن برگزار خواهد شد. آجیلی همچنین افزود چهار جلسه آموزشی این کارگاه قبل و بعد از ظهر روز جمعه تشکیل خواهد شد و در قسمت پایانی، مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس “جهان در شب” با حضور آقای ذکریان و جمعی از مسئولین انجام خواهد شد. این نمایشگاه به مدت یک هفته در محل مجتمع فرهنگی سینمایی 22 بهمن تبریز دایر خواهد بود.

وی از تمامی علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه خواست جهت ثبت نام تا 16 اسفند ماه به یکی از دفاتر در نظر گرفته شده مراجعه فرمایند. علاقه مندان از سایر شهرها برای شرکت در کارگاه، با سایت انجمن آیاز (www.ayazastro.com) تماس گرفته و یا مستقیما با مسئول ثبت نام کارگاه تماس حاصل کنند. (09359729912 قاضی طباطبایی)

این کارگاه با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران و پژوهشسرای آذربایجان با هدف ارتقای سطح معلومات علاقه مندان به عکاسی از آسمان شب برگزار می شود.

در این کارگاه به موضوعات مختلفی از عکاسی نجومی همچون حرکت آسمان و ارتباط آن با عکاسی، عکاسی سیاه و سفید، ویرایش عکس ها و همچنین عکاسی رودوشی تلسکوپ پرداخته خواهد شد.

  • شهریه این کارگاه 10,000 تومان اعلام شده است.
  • شرکت برای تمامی علاقه مندان آزاد است.
  • با توجه به زمان برنامه (صبح تا عصر) برنامه ریزی برای سفارش ناهار انجام شده که علاقه مندان می توانند با پرداخت 5000 تومان (هزینه ناهار) ژتون غذا دریافت کنند. (غذای در نظر گرفته شده جوجه کباب با سرویس می باشد)

جهت ارتباط با دبیر برگزاری کارگاه: mahdi.ajili (at) gmail.com  09352575207

دفاتر ثبت نام در تبریز:

1– خیابان شریعتی جنوبی – خیابان مصلی (والمان سابق) – پژوهشسرای آذربایجان 5547225 (0411)

2– بلوار استاد شهریار – ابتدای سربالایی ولیعصر – مجتمع فرهنگی سینمایی 22 بهمن – دفتر انجمن سینمای جوانان ایران 3283350 (0411)

زمان و مکان برگزاری کارگاه:

تبریز – بلوار استاد شهریار – ابتداری سربالایی ولیعصر – مجتمع فرهنگی سینمایی 22 بهمن

جمعه 19  اسفند 1390 – 9:30 الی 17:30

  • برای مشاهده مکان برگزاری کارگاه در Google Map اینجا کلیک کنید. (البته در روی نقشه اشتباها مجتمع 29 بهمن نوشته شده که در اصل مجتمع 22 بهمن هست.)
  • پوشش اخبار این کارگاه در این پست قرار خواهد گرفت و شما می توانید تا روز برگزاری کارگاه با مراجعه به آن از اخبار مربوط به آن مطلع شوید.

منبع: AyazAstro.com

برای مشاهده پوستر در اندازه بزرگتر روی عکس کلیک کنید:

پوستر دومین کارگاه آموزش عکاسی نجومی تبریز

Share