انتخابات دوره جدید شورای مرکزی آیاز – ۱۳۹۴

به اطلاع اعضا محترم انجمن نجوم آیاز می رساند انتخابات دوره ی جدید شورای مرکزی آخر هفته جاری همزمان با 68مین باشگاه ماهانه ی آیاز برگزار خواهد شد. لذا از اعضایی که تمایل به فعالیت در شورای مرکزی انجمن را دارند، تقاضا می‌شود تا برای کاندیداتوری در انتخابات دوره جدید شورای مرکزی انجمن نجوم آیاز اعلام آمادگی نمایند. 

 

موارد قابل ذکر:

 • شما می‌توانید حداکثر تا تاریخ 94/12/12 جهت کاندیدا شدن اقدام فرمایید. برای اعلام آمادگی کافی است فرم مربوطه را در انتهای این پست تکمیل نمایید.
 • هیاتی متشکل از نمایندگان شورای مرکزی، بازرس مجمع عمومی و اعضای فعال و معتمد انجمن ، مسئولیت برگزاری و نظارت بر روند انتخابات را بر عهده خواهند داشت که متعاقبا اسامی این هیات اعلام خواهد شد.
 • هیات برگزاری و نظارت بر انتخابات مسئولیت تایید صلاحیت کاندیداهای عضویت در شورای مرکزی را برعهده خواهد داشت که معیارهای آن به شرح زیر است:
  1- شرایط سنی حداقل 16 سال تمام
  2- حداقل 1 سال سابقه عضویت در انجمن
  3- توانایی در مدیریت و برنامه ریزی فعالیت های سالانه و کلان انجمن و قابلیت انجام و پیگیری امور اجرایی از جمله حضور فعالانه و مشارکت در برنامه های جمعی و عمومی، خلاقیت و طرح ریزی کلان، سطح مطلوب علمی،سطح روابط اجتماعی و توانایی جذب همکاری و مشارکت اعضا و ارگان های خارج از انجمن.
  تبصره: ملاک اصلی تایید صلاحیت کاندیداها، بند ۳ می باشد و در صورت عدم مطابقت کاندیداها با موارد دیگر، در این صورت تایید یا رد صلاحیت کاندیدا با صلاحدید هیئت نظارت خواهد بود.
 • اسامی کاندیداهای عضویت در شورای مرکزی به همراه رزومه این افراد متعاقبا از طریق وبسایت اطلاع رسانی خواهد شد.

فرم اعلام آمادگی: (تکمیل تمامی موارد الزامی است)

فرم ثبت نام در انتخابات شورای مرکزی آیاز

فرم ثبت نام را دانلود نموده و سپس نسبت به تکمیل آن اقدام فرمایید نسبت به صحت اطلاعات مندرج در فرم اطمینان حاصل نمایید سپس فایل فرم تکمیل شده را save نمایید و فایل فرم ذخیره شده را به آدرس پست الکترونیکی ayazastro@gmail.com  ارسال فرمایید.

با تشکر | هیات برگزاری و نظارت بر انتخابات

Share