انتخابات دوره جدید شورای مرکزی آیاز – ۱۳۹۵

به اطلاع اعضا محترم انجمن نجوم آیاز تبریز می‌رساند انتخابات دوره جدید شورای مرکزی همزمان با 76مین باشگاه ماهانه آیاز روز پنجشنبه 25 آذر 95 برگزار خواهد شد. لذا از اعضایی که تمایل به فعالیت در شورای مرکزی انجمن را دارند، تقاضا می‌شود تا برای نامزدی در انتخابات دوره جدید شورای مرکزی انجمن نجوم آیاز اعلام آمادگی کنند.

موارد قابل ذکر:

 • شما می‌توانید حداکثر تا تاریخ 95/9/20 جهت نامزد شدن اقدام کنید. برای اعلام آمادگی کافی است فرم مربوطه را در انتهای این پست تکمیل و به ایمیل انجمن ارسال کنید.
 • هیئت بازرسی مسئولیت تایید صلاحیت کاندیداها، برگزاری و نظارت بر روند انتخابات را بر عهده خواهند داشت.
 •  معیارهای مورد تایید هیئت بازرسی برای کاندیداها:
  ۱- شرایط سنی حداقل 18 سال تمام
  ۲- حداقل ۱ سال سابقه عضویت در انجمن
  ۳- توانایی در مدیریت و برنامه‌ریزی فعالیت‌های سالانه و کلان انجمن و قابلیت انجام و پیگیری امور اجرایی از جمله حضور فعالانه و مشارکت در برنامه های جمعی و عمومی، خلاقیت و طرح ریزی کلان، سطح مطلوب علمی،سطح روابط اجتماعی و توانایی جذب همکاری و مشارکت اعضا و ارگان های خارج از انجمن.
  تبصره: ملاک اصلی تایید صلاحیت کاندیداها، بند ۳ می باشد و در صورت عدم مطابقت کاندیداها با موارد دیگر، در این صورت تایید یا رد صلاحیت کاندیدا با صلاحدید هیئت نظارت خواهد بود.
 • اسامی کاندیداهای عضویت در شورای مرکزی به همراه رزومه این افراد متعاقبا از طریق وبسایت اطلاع رسانی خواهد شد.

مهم: شورای جدید از سال ۹۶ فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

فرم اعلام آمادگی: (تکمیل تمامی موارد الزامی است)

فرم ثبت نام در انتخابات شورای مرکزی آیاز

فرم ثبت نام را دانلود کرده و سپس نسبت به تکمیل آن با اطلاعات صحیح اقدام کنید. فایل فرم تکمیل شده را به آدرس پست الکترونیکی ayazastro@gmail.com  ارسال کنید و ضمنا در قسمت موضوع ایمیل عبارت انتخابات شورای 96 را بنویسید.

 

با سپاس | هیئت بازرسی مجمع عمومی انجمن نجوم آیاز

Share