برپایی نمایشگاه عکس بمناسبت هفته جهانی فضا

بمناسبت گرامیداشت هفته ی جهانی فضا و در راستای افزایش ارتباط عموم با دانشهای هوافضایی، فردا یکشنبه 14 مهر ماه 1392 نمایشگاه عکسی با همین عنوان در سالن مفاخر آذربایجان واقع در پارک مفاخر تبریز گشایش یافته و تا پایان هفته در خدمت بازدیدکنندگان خواهد بود.در این نمایشگاه بیشتر پروژه ها و مأموریتهای مهم انجام گرفته در طول تاریخ فضایی بشر بصورت عکسهای با کیفیت بالا و سه بعدی به نمایش گذاشته شده اند و علاقمندان میتوانند ضمن بازدید و آشنایی با سیر تکاملی دانش فضا، از اطلاعات نوشتاری و شفاهی پیش بینی شده در محل نمایشگاه نیز بهره مند شوند.

Shuttle ready to launch620

لازم به یادآوری است که بخش دیگری از این نمایشگاه به عکسهای  پروژه ی بین المللی “پنجره ای رو به زمین(خانه)” اختصاص یافته؛ پروژه ای که برای نخستین بار در منطقه ی شمالغرب کشور به همت اعضای کارگروه هوافضای انجمن نجوم آیاز تبریز انجام گرفته و بازدیدکنندگان میتوانند ضمن کسب اطلاع از نحوه و کیفیت برگزاری پروژه، خود نیز سهمی در اجرای آن داشته باشند.

IMG_0938620

 اشاره به این نکته ضروری است که علاقمندان شرکت در مسابقه ی ساخت ماکت، لوگو و گلایدرهای هوافضایی میتوانند تا تاریخ تعیین شده و در زمانهای بازدید آثار خود را بصورت حضوری تحویل مسؤلین برگزاری نمایشگاه نمایند.

زمان بازدید: آیین افتتاحیه یکشنبه 14 مهر ماه از ساعت 11 صبح الی 14 و از روزهای یکشنبه 14 تا پنجشنبه 18 مهر ماه، صبح ها از ساعت 9 الی 14 و بعد از ظهرها از ساعت 15 الی 18 

مکان: تبریز، جنب مسجد طوبی، پارک مفاخر آذربایجان، سالن مفاخر آذربایجان

انجمن نجوم آیاز آمادگی خود جهت فروش همسان هر یک از تابلوهای ارائه شده در نمایشگاه را اعلام میدارد. (قیمت هر عکس با 17% تخفیف نمایشگاهی 250,000 ریال میباشد.)

** توجه: بازدید برای عموم مردم آزاد و کاملا رایگان میباشد.

کارگروه هوافضای انجمن نجوم آیاز 

AyazAstro.com

Share