مدرسه بین‌المللی تابستانی پدیده‌های گرفت با تخفیف ویژه برای اعضا آیاز

پژوهشکده فیزیک کاربردی و ستاره‌شناسی دانشگاه تبریز در نظر دارد مدرسه بین المللی تابستانی ایرانی-فرانسوی اخترفیزیک را  طی روزهای 5 و 6 مرداد 1397 برگزار کند. این مدرسه با مشارکت محققین ایرانی و فرانسوی و به مناسبت ماه گرفتگی و نیز پدیده نادر مقارنه مریخ برگزار خواهد شد.

فراهم آوردن محیطی مناسب به منظور گفتگو و تبادل نظر در زمینه  آشنایی با پدیده های گرفت و نقش ویژه آن‌ها در شناسایی مجهولات حوزه  اختر فیزیک از اهداف عمده این مدرسه بوده و فرصت مناسبی برای محققین و علاقمندان به ویژه دانش پژوهان جوان و دانشجویان است که با شرکت در آن از سخنرانی‌های متخصصین برجسته مدعو داخلی و خارجی در این زمینه بهره برده و به بحث وتبادل نظر بپردازند.

در این مدرسه تابستانی، شرکت‌کنندگان در کنار یادگیری مباحث مربوط به اخترفیزیک و نجوم، یک شب رصدی به یادماندنی در بزرگترین رصدخانه کشور یعنی رصدخانه خواجه نصیرالدین طوسی تجربه کرده به همراه اساتید ماه‌گرفتگی کامل را تماشا و داده‌گیری خواهند کرد.

کمیته علمی اعضای ایرانی دکتر یوسف ثبوتی، دکتر سعداله نصیری قیداری، دکتر علی عجب‌شیری‌زاده (دبیر)، احسان توابی، اسداله قمری نژاد و علی ابراهیمی سراج و اعضای فرانسوی  مدرسه، ژان پییر روزلوت، سرژ کوچمی، ژان لوک مارتین، سیلویه لورنت، فیلیپ مورال، پاتریس گارموت و ژان موته است.
در این مدرسه دانشجویان و علاقمندان می‌توانند شرکت کنند.

هزینه ثبت‌نام

  • اعضا آیاز: 120 هزار تومان
    توجه: فقط با داشتن معرفی‌نامه عضوبت در آیاز می‌توانید از تخفیف استفاده کنید.
  • دانشجویان: 140 هزار تومان
  • سایرین: 230 هزار تومان

در صورت عضویت در آیاز می‌توانید از تخفیف استفاده کنید. برای عضویت به مرکز تجهیزات نجومی آذراستار مراجعه کنید.

شیوه ثبت‌نام

از طریق سایت اعلام شده در انتهای پست، ثبت‌نام کنید و تصویر فیش واریزی را در فرم ثبت‌نام آپلود کنید. در روز برگزاری اصل فیش واریزی و معرفی‌نامه آیاز را به مسئول مربوطه تحویل دهید.

برای دریافت معرفی‌نامه ویژه اعضا آیاز به مرکز عرضه تجهیزات نجومی آذراستار مراجعه کنید. شماره تماس: 35262926

مهلت ثبت‌نام با اسکان: 24 تیر

مهلت ثبت‌نام بدون اسکان: 30 تیر

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر، شرکت و ثبت‌نام در این مدرسه می‌توانند به نشانی اینترنتی http://riapa.tabrizu.ac.ir/fa/page/7372 مراجعه کنند.

1525772725-fa1web

مریم فخیمی، روابط عمومی آیاز

Share