معرفی فروشگاه اینترنتی ساینس شاپ

معرفی ساینس شاپ

فروشگاه اینترنتی ساینس شاپ ، برای نخستین بار در کشور به منظور ارتقای سطح علمی و آموزشی دانشگاهها و سایر مراکز آموزشی اعم از مدارس ، پژوهش‌سراهای دانش آموزی و کتابخانه‌های عمومی ، اقدام به ارائه ی مجموعه ای جامع از محصولات و فیلمهای تخصصی برای 25 رشته دانشگاهی نموده است.

با توجه به محدودیتها در امر دسترسی به فایل های آموزشی در فضای وب و سرعت اینترنت پایین برای اکثر کاربران دانشگاهی ، این مرکز با هدف (بر آن شدیم) گردآوری مجموعه ای منسجم از ویدئوهای آموزشی ، قصد دارد قدری از این دشواری‌های موجود بر سر راه دانشجویان و اساتید را بکاهد. این مجموعه فیلم‌ها ارائه شده توسط پیشرفته ترین مراکز آموزشی و پژوهشی جهان می باشند که امید است در چنین برهه ای از زمان بتواند نیاز جامعه دانشگاهی را پاسخگو باشد.

محصولات ارائه شده در سایت عبارتنداز:

  • 10000 ویدئو – لکچر آموزشی از 40 دانشگاه معتبر جهان
  • آرشیو 1000 ساعت ویدئو – کنفرانس بین المللی از پیشرفته ترین مراکز پژوهشی جهان
  •  140 مجموعه فیلم تخصصی کمپانی  The Great Courses، برای 10 رشته دانشگاهی

از دیگر محصولات منحصر به فرد فروشگاه ساینس شاپ می توان به آرشیو 2 میلیون صفحه ای از متن کامل تمام مجلات Science و Nature و همچنین 220.000 مقاله ی تمام متن از ژورنال تخصصی رشته ی فیزیک (APS  American Physical Society) را نام برد. البته به دلیل ارزش بالای مقالات و مجلات فوق ، این محصولات در سایت به صورت مستقیم ارائه نشده اند ، ولی در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر مربوط به این فایلها می توانید از طریق ایمیل با این مرکز در ارتباط باشید.

آدرس وبسایت  : ScienceShop.ir

آدرس پست الکترونیکی : Science.shop @ ymail.com

معرفی فروشگاه اینترنتی ساینس شاپ

 

Share