انتخابات دوره جدید شورای مرکزی انجمن

اطلاعیه شماره1:

ایام انتخابات انجمن نجوم آیاز، که در آن شورای مرکزی جدید برای فعالیت یکساله توسط اعضای انجمن انتخاب می‌شوند، نزدیک است. لذا از اعضایی که تمایل به فعالیت در شورای مرکزی انجمن را دارند، تقاضا می‌شود تا برای کاندیداتوری در انتخابات دوره جدید شورای مرکزی انجمن نجوم آیاز اعلام آمادگی نمایند.

شما می‌توانید حداکثر تا تاریخ 92/08/03 جهت کاندیدا شدن اقدام فرمایید. برای اعلام آمادگی کافی است فرم مربوطه را در انتهای این پست تکمیل نمایید.

طبق ماده 9 آیین نامه امور اجرایی انجمن نجوم آیاز، نحوه برگزاری انتخابات جدید و نحوه بررسی صلاحیت کاندیدا های شورای مرکزی به شرح ذیل می باشد:

بند الف – یک ماه قبل از انتخابات، کاندیدا های شورای مرکزی بایستی از طریق سایت ثبت نام بعمل آورده و پس از تایید صلاحیت توسط هیئت نظارت بر انتخابات با شرایط مذکور در تبصره 2 همین ماده، از طریق سایت انجمن خود را معرفی نمایند.

تبصره 1 – هیت نظارت متشکل از مسئولین حاضر انجمن و همچنین اعضای فعال و با تجربه  می باشد.

تبصره 2 – معیار و شرایط عمومی و اختصاصی تایید یا رد صلاحیت کاندیدا های عضویت در شورای مرکزی به شرح ذیل می باشد:

بند 1 – شرایط سنی حداقل 18 سال تمام

بند 2 – حداقل 2 سال سابقه عضویت در انجمن

بند 3 – توانایی در مدیریت و برنامه ریزی فعالیت های سالانه و کلان انجمن و قابلیت انجام و پیگیری امور اجرایی از جمله حضور فعالانه و مشارکت در برنامه های جمعی و عمومی، خلاقیت و طرح ریزی کلان، سطح مطلوب علمی،سطح روابط اجتماعی و توانایی جذب همکاری و مشارکت اعضا و ارگان های خارج از انجمن.

تبصره 3 – ملاک اصلی تایید صلاحیت کاندیداهای انتخابانی بند 3 تبصره 2 همین ماده می باشد و در صورت عدم مطابقت کاندیداها با هیچ یک از 3 بند تبصره فوق رد صلاحیت خواهند شد مگر در موارد خاص که شرایط کاندیدا وفق نظر اکثریت هیئت نظارت نسبت به بند 3 تبصره فوق محرز باشد. در این صورت تایید یا رد صلاحیت کاندیدا با صلاحدید هیئت نظارت خواهد بود.

با تشکر | شورای مرکزی انجمن نجوم آیاز

مهلت ارسال مشخصات، به پایان رسید و فرم حذف شد.

Share