انتخابات دوره جدید شورای مرکزی آیاز – ۱۳۹۳

اطلاعیه شماره۱: با توجه به اشکال در سیستم سایت، علاقه مندان به ثبت نام از طریق پیامک با شماره 09359729912 تماس حاصل نمایند
ایام انتخابات انجمن نجوم آیاز، که در آن شورای مرکزی جدید برای فعالیت یکساله توسط اعضای انجمن انتخاب می‌شوند، نزدیک است. لذا از اعضایی که تمایل به فعالیت در شورای مرکزی انجمن را دارند، تقاضا می‌شود تا برای کاندیداتوری در انتخابات دوره جدید شورای مرکزی انجمن نجوم آیاز اعلام آمادگی نمایند. جلسه مجمع عمومی سالانه برای اجرای انتخابات، همزمان با باشگاه شصتم ، اواخر بهمن ماه برگزار خواهد شد.

موارد قابل ذکر:

 • شما می‌توانید حداکثر تا تاریخ 93/11/28 جهت کاندیدا شدن اقدام فرمایید. برای اعلام آمادگی کافی است فرم مربوطه را در انتهای این پست تکمیل نمایید.
 • هیاتی متشکل از نمایندگان شورای مرکزی، بازرس مجمع عمومی و اعضای فعال و معتمد انجمن ، مسئولیت برگزاری و نظارت بر روند انتخابات را بر عهده خواهند داشت که متعاقبا اسامی این هیات اعلام خواهد شد.
 • هیات برگزاری و نظارت بر انتخابات مسئولیت تایید صلاحیت کاندیداهای عضویت در شورای مرکزی را برعهده خواهد داشت که معیارهای آن به شرح زیر است:
  1- شرایط سنی حداقل 16 سال تمام
  2- حداقل 1 سال سابقه عضویت در انجمن
  3- توانایی در مدیریت و برنامه ریزی فعالیت های سالانه و کلان انجمن و قابلیت انجام و پیگیری امور اجرایی از جمله حضور فعالانه و مشارکت در برنامه های جمعی و عمومی، خلاقیت و طرح ریزی کلان، سطح مطلوب علمی،سطح روابط اجتماعی و توانایی جذب همکاری و مشارکت اعضا و ارگان های خارج از انجمن.
  تبصره: ملاک اصلی تایید صلاحیت کاندیداها، بند ۳ می باشد و در صورت عدم مطابقت کاندیداها با موارد دیگر، در این صورت تایید یا رد صلاحیت کاندیدا با صلاحدید هیئت نظارت خواهد بود.
 • اسامی کاندیداهای عضویت در شورای مرکزی به همراه رزومه این افراد متعاقبا از طریق وبسایت اطلاع رسانی خواهد شد.

با تشکر | هیات برگزاری و نظارت بر انتخابات

فرم اعلام آمادگی: (تکمیل تمامی موارد الزامی است)

  نام (الزامی)

  نام خانوادگی (الزامی)

  نام پدر (الزامی)

  سن (الزامی)

  مدرک و رشته تحصیلی (الزامی)

  شغل (الزامی)

  محل سکونت (الزامی)

  تلفن همراه (الزامی)

  تلفن ثابت (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  سابقه عضویت در انجمن(مدت زمان) (الزامی)

  سوابق علمی – پژوهشی (الزامی)

  سوابق اجرایی (الزامی)

  اهداف و برنامه‌های شما برای شورای مرکزی آینده (الزامی)

  تصویر امنیتی:
  captcha

  Share