آیاز ، کاندیدای بهترین های جشنواره وب

آیاز کاندیدای جشنواره وب

همانطور که قبل تر گفته شد ، وب سایت آیاز در دو حوزه “علمی” و “موسسات غیر دولتی” در چهارمین جشنواره وب ایران شرکت کرده و پس از داوری ، دیروز کاندیداهای هر گروه مشخص شد که وب سایت اطلاع رسانی انجمن نجوم آیاز یکی از آنهاست.

دومین کنفرانس خبری چهارمین جشنواره وب ایران با حضور خبرنگارها و اصحاب رسانه برگزار گردید. این نشست خبری با هدف ارائه آمار و گزارش ها از روند برگزاری جشنواره٬ اعلام کاندیداهای هر شاخه٬ معرفی کنفرانس وب ایران٬ اعلام زمان برگزاری اختتامیه و اعلام آغاز رای گیری مردمی در گروه های جشنواره در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار شد.

کاندید های چهارمین جشنواره وب ایران معرفی شدند

و اما پس از اعلام کاندیداهای هر شاخه، سهم جامعه نجومی کشور در بین بهترین های فضای مجازی اینترنت، دو سایت “دانش فضایی” در گروه های پادکست و ویدئوکست و “انجمن نجوم آیاز” در گروه موسسات غیر دولتی بود. امید است با حمایت شما علاقه مندان، پس از پایان داوری این دو سایت موفق به کسب عنوان بهترین در گروه های خود شده و برنده چهارمین دوره جشنواره وب ایران باشند.

چهارمین دوره این جشنواره با رشد قابل توجهی نسبت به سال های گذشته همراه بوده که می توان به عضویت این جشنواره در کنسرسیوم جهانی وب در سال 90 ، افزایش چشم گیر شرکت کنندگان (3900 سایت) و همچنین ارائه گروه های متعدد (بیش از 90 گروه) برای دسته بندی شرکت کنندگان اشاره کرد. اما با این وجود گروه خاصی در حوزه نجوم و رقابت در این زمینه ارائه نشده بود که بدون شک ناشی از کمکاری جامعه نجومی کشور در فضای مجازی اینترنت می باشد.

با تشکر | مدیریت وبسایت آیازاسترو

آیاز در جشنواره وب ایران

Share