وبسایت آیاز در جشنواره وب ایران

آیاز در جشنواره وب ایران

بعد از موفقیت آیاز “در جشنواره وبگاه های نجومی کشور” در سال گذشته، وبسایت انجمن نجوم آیاز در چهارمین دوره جشنواره وب سایت های ایران ، از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات ، شرکت کرده است. در ادامه به معرفی این جشنواره و ارائه صفحه مختص آیاز برای نظرسنجی عمومی خواهیم پرداخت.

جشنواره وب سایت های ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون سه دوره آن از سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران (وبنا) به همراه گروهی از فعالان و متخصصین حوزه وب در ایران برگزار گردیده است.

امسال نیز چهارمین دوره جشنواره در مقیاس بزرگتری و با برنامه های متنوع تر در سرتاسر کشور برگزار خواهد شد و وب سایت های ایرانی در بیش از  ۹۰ گروه مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره معرفی و از آنها تقدیر گردد.

جشنواره وب ایران در آبان ماه ۹۰ به عضویت رسمی کنسرسیوم وب جهانی درآمد. کنسرسیوم وب یک انجمن بین المللی است که استاندارد های مربوط به وب را طراحی و تدوین می کنند.

آیاز و جشنواره

وب سایت اطلاع رسانی انجمن نجوم آیاز هم که در سال 89 موفق به کسب رتبه دوم در جشنواره وبگاه های نجومی شده بود، امسال با شرکت در یک رقابت سراسری در حوزه وب ایران، قدم دیگری برای پیشرفت و ارتقا ارائه خدمات به مخاطبان خود برداشته است.

سایت آیاز در دو حوزه “علمی” و “موسسات غیر دولتی” در این جشنواره شرکت کرده و چند روزی است که امکان رای گیری عمومی برای وبسایت های شرکت کننده فراهم شده است. شما نیز اگر یکی از دوستداران وب سایت آیاز هستید، می توانید با مراجعه به قسمت رای گیری و ثبت نظر و ایمیل خود ، لینک ارسالی به ایمیلتان را کلیک کنید تا رای شما ثبت شود. قابل ذکر است شما می توانید در هر دو حوزه “علمی” و “موسسات غیر دولتی” به آیاز رای مثبت دهید.

آیاز در جشنواره وب ایران

با تشکر | مدیریت وبسایت آیازاسترو

Share