همایش بزرگ نجوم – ۷th AOA

همایش بزرگ نجوم

انجمن نجوم آیاز، اولین و فعالترین انجمن نجوم تبریز در نظر دارد به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس این انجمن همایش بزرگی با محوریت نجوم در تبریز برگزار کند. این همایش با حضور آقایان سیاوش صفاریان‌پور و کاظم کوکرم و علاقه‌مندان به نجوم، پنجشنبه 29 تیر ماه برگزار خواهد شد.

‌سالگرد تاسیس آیاز از این پس بهانه‌ای خواهد بود تا این انجمن میزبان همایش‌ها و برنامه‌های علمی خاصی در تابستان هر سال باشد. این ویژه برنامه‌ها با نام اختصاری Anniversary Of Ayaz – AOA نام گذاری خواهد شد. و امسال چهره‌های مطرح نجوم آماتوری مهمانان و سخنرانان ویژه این همایش خواهند بود. احمد حسین زاده دبیر برگزاری این همایش محور سخنرانی‌ها را شامل موضوعاتی در مورد نجوم آماتوری در ایران و ترویج نجوم ، مروری بر پروژه‌های رصدی در نجوم آماتوری و بررسی وضعیت رویت پذیری هلال ماه‌های رمضان و شوال امسال و روش مناسب برای رصد آنها اعلام کرد.

  • زمان: پنجشنبه 29 تیر ماه 1391 – ساعت 9:30 الی 18:00
  • مکان: تبریز ، بلوار استاد شهریار ، ابتدای سربالایی ولیعصر ، مجتمع فرهنگی سینمایی 22 بهمن (ناجی)
  • هزینه شرکت در این همایش 10000 تومان برای اعضای انجمن و 13000 تومان برای عموم مردم می‌باشد که شامل هزینه ناهار و شرکت در این همایش می‌باشد.
  • مهلت ثبت نام، تا 28 تیر ماه.
  • دفتر ثبت نام: تبریز ، خیابان امام ، جنب مسجد کبود ، مجتمع تجاری ابریشم ، طبقه همکف ، مرکز عرضه تجهیزات نجومی آذراستار – تلفن: 5262926-0411

پوستر همایش بزرگ نجوم به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس آیاز

برای مشاهده‌ی پوستر با سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

Share