همایش بزرگ نجوم – ۱۰th AOA

انجمن نجوم آیاز تبریز در نظر دارد به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس این انجمن همایش بزرگی با محوریت نجوم در تبریز برگزار کند. این همایش با حضور آقایان دکتر پژمان (محمدرضا) نوروزی ، دکتر یوسف پزشکیان و سیدهادی طباطبایی پژوهشگر و کارشناس ارشد تاریخ علم روز پنجشنبه 5 شهریور 1394 برگزار خواهد شد.

سالگرد تاسیس آیاز از سالهای گذشته بهانه‌ای شده تا این انجمن میزبان همایش‌ها و برنامه‌های علمی خاصی در تابستان هر سال باشد. این ویژه برنامه‌ها با نام اختصاری Anniversary Of Ayaz) AOA) نام گذاری می شود. و امسال چهره‌های مطرح نجوم کشور مهمانان و سخنرانان این همایش خواهند بود.

موضوعات برنامه:

  • ما تا کجای عالم پیش رفته ایم؟
  • پرتوهای کیهانی
  • 6 تصویری که مرا نجومی نگه میدارد.
  • بارش های شهابی و بررسی برخورد شهاب سنگ ها به زمین در طول تاریخ
  • برگزاری مسابقه

شرکت در این همایش برای تمامی اعضای انجمن آیاز رایگان می باشد. علاقه‌مندانی که سابقه عضویت در انجمن ندارند می توانند با عضویت درانجمن دراین همایش شرکت کنند.
همچنین اعضایی که مهلت عضویت آنان به اتمام رسیده درصورت تمدید میتوانند در این همایش حضور یابند. اعضا می توانند با تحویل یک قطعه عکس 4*3 به مرکز تجهیزات نجومی آذر استار در روز برنامه کارت خود را تحویل بگیرند.

دفتر ثبت نام: تبریز ، خیابان امام ، جنب مسجد کبود ، مجتمع تجاری ابریشم ، طبقه همکف ، مرکز عرضه تجهیزات نجومی آذراستار – تلفن: 35262926-041

علاقمندانی که امکان مراجعه به مرکز آذراستار برای ثبت نام را ندارند می توانند از طریق تکمیل فرم ثبت نام که در انتهای این پست قرار گرفته ثبت نام اولیه نمایند و ثبت نام تکمیلی را در روز همایش به انجام رسانند.

فرم ثبت نام را دانلود کرده و اطلاعات درخواستی را تکمیل کنید سپس فرم تکمیل شده را به آدرس ayazastro@gmail.com ایمیل نمایید.

زمان: پنجشنبه 5 شهریور1394 – ساعت 15:30 الی 19:30
مکان: خیابان آزادی ، چهارراه ابوریحان ، ابتدای شهرک طالقانی ، فرهنگسرای مبین (بالاتر از اتحادیه تاکسیرانی)

فرم ثبت نام

10th-AOA-poster

با تشکر

امید اکبری | دبیر برگزاری

Share