فراخوان بازدید از نمایشگاه هوافضای ایران

اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران با همکاری بیش از 150 شرکت خصوصی فعال در صنایع هوافضای کشور در نظر دارد، چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی های صنایع هوایی و فضایی ایران را در هفته اول آذر ماه 92 همچون سه دوره گذشته که با موفقیت انجام شد، با حضور حداکثری شرکت ها، صنایع، نهادها و سازمانهای کلیدی و ذینفع برگزار نماید.
این نمایشگاه از 5 تا 8 آذر ماه در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران و ‏به همت اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران برگزار خواهد شد.‏

نمایشگاه صنایع هوایی و فضایی ایران در حوزه‌های صنایع هوایی خصوصی و دولتی، خدمات هوایی نظیر خطوط هوایی، شرکت‌های ‏دانش‌بنیان هوایی، مراکز دانشگاهی فعال در حوزه هوایی، شرکت‌های ترویج و توسعه فرهنگ هوانوردی همچون نشریات، اقلام ‏هوانوردی، بازی‌های هوایی، مسابقات هوایی، تولیدکنندگان قطعات هوایی و سایر خدمات جانبی هوایی برگزار می‌شود.‏

نمایشگاه صنایع هوایی و فضایی ایران در سه سال گذشته یکی از جذاب‌ترین محیط‌ها برای علاقمندان و عاشقان حوزه هوافضا بوده ‏است. حضور پررنگ بخش خصوصی نیز همیشه باعث شده است مردم و علاقمندان با فرایندها و محصولات مرتبط هوافضایی این ‏نمایشگاه ارتباط بیشتری برقرار کنند. همچنین همه ساله در محیط نمایشگاه مسابقات جذاب و هیجان انگیزی نیز با حضور عامه ‏مردم مثل مسابقات موشک کاغذی برپاست. حضور در این نمایشگاه برای عموم مردم آزاد اعلام شده است.
کارگروه هوا فضای انجمن آیاز نیز در نظر دارد تعداد محدودی از فعالان و علاقمندان دانش فضایی را برای بازدید از این نمایشگاه معرفی نماید. لذا علاقمندانی که تمایل به بازدید از این نمایشگاه را دارند، تا روز شنبه 25 آبان ماه با آقای امید اکبری ریاست انجمن تماس حاصل کرده و اعلام آمادگی نمایند.

Share