آغاز ثبت‌نام دوره‌های آموزش نجوم در آیاز

انجمن نجوم آیاز از علاقمندان دعوت می‌کند در دوره‌های آموزشی نجوم ثبت‌نام کنند. این دوره‌ها بعد از تکمیل ظرفیت آغاز می‌شود. گواهی این دوره‌ها توسط انجمن نجوم ایران ارائه خواهد شد.

این انجمن در نظر دارد، کلاس های آموزشی نجوم کودکان و نوجوانان، نجوم ۱ و ۲، نجـوم تکمیلی، هوافضا، نجوم رصدی و کار با تلسکوپ را  برگزار کند.

هر دوره ۱۵ الی ۲۴ ساعت است.

لطفا بعد از مطالعه شرایط، ثبت‌نام کنید.

هر دوره بعد از به حدنصاب رسیدن آغاز می‌شود.

زمان کلاس­‌ها با مشورت نجوم‌آموزان و مدرس (با توجه به زمان مدرس و نظر اکثریت) مشخص می‌شود.

قبل از تماس مسئول ثبت‌نام می‌توانید از شرکت در دوره انصراف داده و کل هزینه را دریافت کنید.

در صورت انصراف بعد از تماس مسئول ثبت‌نام  و قبل از تنظیم زمان برای شروع دوره، ۵۰ درصد هزینه ثبت‌نام برای دوره بعدی ذخیره خواهد شد.

اگر بعد از تنظیم زمان کلاس­‌ها و تایید توسط شرکت­‌کننده‌­ها، از دوره انصراف دهید هیچ هزینه‌­ای استرداد داده نشده و امکان ذخیره برای دوره بعد نیز وجود نخواهد داشت.

ثبت نام کننده گرامی، تکمیل ثبت‌نام به معنی قبول شرایط است.

ثبت­‌نام حضوری

تبریز، خیابان امام خمینی، جنب مسجد کبود، مجتمع تجاری ابریشم، طبقه همکف، مرکز عرضه تجهیزات نجومی آذراستار شماره تماس: ۳۵۲۶۲۹۲۶

ثبت‌­نام غیرحضوری

شما می توانید از طریق واریز هزینه کلاس به شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۰۶۷۴۳۰۴۰ به نام مریم پرتوی‌نژادی نزد بانک تجارت و ارسال تصویر فیش به شماره واتساپ 09026084500 به صورت غیرحضوری در دوره‌های آیاز ثبت­‌نام کنید.
در صورت ثبت‌نام غیرحضوری، اطلاعات خود شامل: نام کامل، نام پدر، شماره تماس، کدملی و کدعضویت (ویژه اعضا) را به شماره اعلام شده ارسال کنید.

در صورت نیاز در ساعات 12 تا 18 (به جز روزهای تعطیل ) با شماره‌ زیر تماس بگیرید:
09026084500 الناز بزرگزاده | مسئول ثبت‌نام

 روابط عمومی آیاز

2

با ۲۰٪ تخفیف ویژه برای اعضا آیاز

1

Share