برنامه آیاز به مناسبت شب یوری

برنامه آیاز به مناسبت شب یوری

با فرا رسیدن پنجاه و یکمین سالگرد نخستین سفر انسان به فضا در 12 آوریل 1961 و نامگذاری این روز به عنوان شب یوری و بزرگداشت آن در سراسر دنیا، انجمن نجوم آیاز تبریز نیز همپای بسیاری از گروه های نجومی 75 کشور جهان به اجرای برنامه ای خاص به این مناسبت خواهد پرداخت.

انجمن آیاز تبریز با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با برگزاری باشگاه نجومی به این مناسبت به جمع برگزار کنندگان این شب می پیوندد. از ساعت 16:30 الی 18:30 عصر روز پنجشنبه 24 فروردین ماه 1391 مصادف با 12 آوریل سال 2012 ، پنجاه و یکمین سالگرد اولین سفر انسان به فضا را در کنار هم خواهیم بود و به بررسی این دست آورد بشری در سال 1961 خواهیم پرداخت.

  • زمان: 16:30 الی 18:30  پنجشنبه 24 فروردین
  • مکان: تبریز – ابتدای بلوار آزادی – جنب مسجد طوبی – پارک طوبی (مفاخر) – سالن اجتماعات ساختمان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز. برای دیدن نقشه محل در گوگل (کلیک کنید)
  • مشخصات گردهمایی شب یوری تبریز، ثبت شده در سایت رسمی پروژه بین المللی شب یوری: (کلیک کنید)
  • شرکت در این برنامه برای علاقه مندان و اعضای انجمن رایگان می باشد.
  • برنامه شامل پخش فیلم های مربوط به سفر یوری گاگارین، ارائه مطالب در مورد پروژه های وستوک 1 ، اس تی اس 1 و شب یوری با استفاده از ویدئو پروژکتور، بحث و تبادل نظر در مورد پروژه های فضایی، معرفی گذر زهره به عنوان مهمترین پدیده نجومی سالهای اخیر و معرفی سایت‌های نجومی ایرانی خواهد بود.

با تشکر

رئیس انجمن نجوم آیاز تبریز

 برنامه آیاز به مناسبت شب یوری سال 90

Share