شروع ثبت نام کلاسهای پائیزی انجمن نجوم آیاز

به لطف پروردگار و با توجه به نظرسنجی انجام شده در پایان دورۀ تابستانی؛ دورۀ اول کلاس های تخصصی انجمن نجوم آیاز در سال 94 با جلب رضایت 92.2 درصدی شرکت کنندگان به پایان رسید. این میزان بالای رضایت، ما را برای برگزاری ادامۀ دوره ها با انرژی هرچه بیشتر مصمم تر کرد. با این مقدمه آغاز ثبت نام دورۀ دوم کلاس های سال 94 اعلام می شود.

توضیحات لازم کلاس های تخصصی انجمن نجوم آیاز به شرح زیر می باشد:

1

 

دو دورۀ تخصصی “رصد و کار با تلسکوپ” و “عکاسی نجومی” که تعداد جلسات آنها به صورت  1+5 مشخص شده است، شامل 5 جلسۀ تئوری و یک جلسه عملی هسنتد که جلسۀ عملی بعد از اتمام جلسات تئوری و به صورت یک شب رصدی داخل شهر برگزار خواهد شد.

تخفیف تمامی دوره ها برای اعضای انجمن و افرادی که قبل از ثبت نام در دوره ها عضو انجمن آیاز شوند  15% خواهد بود. همچنین گواهی های پایان دورۀ های آیاز برای کسانی که آزمون پایان دوره را با موفقیت بگذرانند اعطا خواهد شد.

توجه داشته باشید که شروع هر دوره مشروط به تکمیل ظرفیت آن دوره می باشد و بعد از تکمیل ظرفیت زمان جلسۀ اول به صورت پیامک یا تلفنی به ثبت نام کننده ها اطلاع داده خواهد شد. کلاس های تمامی دوره ها در فرهنگسرای دکتر مبین واقع در منظریه برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه زمان قطعی کلاس ها در جلسۀ اول و با در نظر گرفتن زمان آزاد مدرس و اکثریت شرکت کننده ها تعیین خواهد شد، پیشنهاد می شود حتی اگر زمان جلسۀ اول برای شما مناسب نیست در این جلسه حضور داشته باشید.

شما می توانید برای ثبت نام در دوره ها، یا ثبت عضویت در انجمن نجوم آیاز به آدرس: تبریز، خیابان امام، جنب مسجد کبود، مجتمع ابریشم، طبقه همکف، مرکز تجهیزات نجومی آذراستار مراجعه فرمائید.

در صورت لزوم می توانید با شماره تلفن های 09353669095 (معاونت آموزشی انجمن) و یا 35262926 (آذراستار) تماس حاصل نمائید.

 

با تشکر

معاونت آموزشی انجمن نجوم آیاز

Poster-94-2mini

Share