فراخوان همکاری در روز جهانی نجوم

همانطور که در پنجاه و دومین باشگاه ماهانه نیز اعلام شد، جشن بزرگ نجوم در راه است و مسئولین انجمن در حال برنامه ریزی برای برگزاری هرچه باشکوه تر این ویژه برنامه هستند. بدین‌منظور از اعضای محترم دعوت می‌شود که در صورت تمایل جهت همکاری در این روز بزرگ اعلام آمادگی نموده و فرم مربوطه در ادامه پست را کامل فرمایند.

.

لازم به توضیح است که طرح کلی برگزاری روز جهانی نجوم از طرف معاونت ترویجی انجمن به شورای مرکزی محترم تقدیم شده و شورای محترم در حال بررسی و تصویب طرح کلی این ویژه برنامه می باشد. در عین حال پس از تشکیل کمیته برگزاری روز نجوم متشکل از مسئولین انجمن، تصمیم بر این شد تا جهت انسجام بخشی به امور مربوطه و تسریع در روند برنامه ریزی، طی فراخوانی از اعضای محترم آیاز که دواطلب همکاری و شرکت در برگزاری این ویژه برنامه هستند، ثبت نام بعمل آمده و پس از تصویب نهایی طرح برگزاری روز جهانی نجوم کارگروهی متشکل از اعضای داوطلب و فعال که قبلا از طریق فرم ذیل اعلام آمادگی نموده اند، تشکیل گردد. لازم به ذکر است که پس از انجام مقدمات فوق، جلساتی جهت هماهنگی و تقسیم کار و تعین مسئولین غرفه ها ترتیب داده خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09147338132 (سید سجاد پاک نژاد/ معاونت ترویجی انجمن) تماس حاصل فرمایید.

  نام (الزامی)

  نام خانوادگی (الزامی)

  سن

  آدرس پست الکترونیکی (الزامی)

  میزان تحصیلات

  آیا عضو انجمن هستید؟

  بلهخیر

  آیا تجربه شرکت در برگزاری روز نجوم دارید؟

  بلهخیر

  شماره تماس

  زمینه همکاری (می توانید چند گزینه را انتخاب کنید)

  ابزار و تجهیزات نجومیمبارزه با آلودگی نوریآشنایی با رصد آسمانمعرفی نرم افزارمنظومه شمسینجوم و کودکانتحول ستارگانعکاسی نجومیکیهان شناسیتئاتر نجومیرادیو نجومهوافضا

  تصویر امنیتی:
  captcha

  Share