گزارش چهل و یکمین گردهمایی آیاز

گزارش 41مین گردهمایی آیاز

چهل و یکمین گردهمایی آیاز در روز پنچشنبه، سوم اسفندماه 1391 برگزار شد. در این نشست اعضای انجمن با ساختار انجمن نجوم آیاز و فعالیت کارگروه‌های آن آشنا شدند که با اعلام آمادگی برای شرکت در این کارگروه‌ها زمینه‌ی همکاری بیشتر شورای مرکزی و دیگر اعضا فراهم آمد.

در ابتدای باشگاه رئیس انجمن مطالبی در مورد ساختارکلی انجمن آیاز و نحوه تعامل شورای مرکزی را با اعضای انجمن بیان نموده و کلیاتی در مورد نجوم آماتوری و فعالیت‌های آن به اطلاع علاقمندان رساندند.

در ادامه جناب آقای حامدیان، مسئول کمیته فرهنگی انجمن، سرکار خانم امیری، مسئول کمیته آموزشی و جناب آقای پاکنژاد، مسئول کمیته پژوهشی، در مورد کارگروه‌های زیر مجموعه‌ی کمیته‌ها و نحوه‌ی کار آن‌ها توضیحاتی ارائه نمودند.

در این باشگاه سرکار خانم اکبرنیا در مورد ارسال میمون فضانورد و نحوه‌ی آماده سازی و پرتاب آن به فضا توضیحاتی بیان داشتند؛ و سرکار خانم اسمعیل‌زاده در مورد شهابسنگ‌ها به خصوص شهاب‌سنگ روسیه مطالبی ارائه نمودند.

در انتها جناب آقای قاضی طباطبایی، رئیس سابق انجمن، در مورد جامعه نجومی کشور و نحوه‌ی اطلاع اعضا از اخبار و رویدادهای نجومی کشور برای اعضا سخنانی ایراد نمودند.

در خاتمه از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و تمام عزیزانی که ما را در برگزاری این برنامه یاری نمودند تشکر و قدردانی می‌نماییم.

آجیلی | رئیس انجمن نجوم آیاز

41مین باشگاه آیاز 41مین باشگاه آیاز 41مین باشگاه آیاز 41مین باشگاه آیاز 41مین باشگاه آیاز

Share