در جشنواره وب به آیاز رای دهید!

آیاز در جشنواره وب ایران

وبسایت آیاز که تا کنون در جشنواره وبگاه های نجومی در سال 89 (+) و در چهارمین جشنواره وب ایران (+) خوش درخشیده این بار به پنجمین دوره از این جشنواره معتبر حوزه فناوری اطلاعات چشم دوخته است. اگر شما هم طرفدار نجوم و آیاز هستید در رای‌گیری مردمی این جشنواره به آیاز رای دهید.

جشنواره وب سایت های ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون چهار دوره آن از سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران به همراه گروهی از فعالان و متخصصین حوزه وب در ایران برگزار گردیده است.

امسال نیز پنجمین دوره جشنواره در مقیاس بزرگتری و با برنامه های متنوع تر در سرتاسر کشور برگزار خواهد شد و وب سایت های ایرانی در  گروه های مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱) معرفی و از آنها تقدیر گردد.

جشنواره وب ایران٬ سال گذشته به عضویت رسمی کنسرسیوم وب جهانی درآمد. کنسرسیوم وب یک انجمن بین المللی است که استاندارد های مربوط به وب را طراحی و تدوین می کنند. برای اطلاعات بیشتر گزارش چهارمین جشنواره وب ایران و بازتاب های خبری جشنواره وب ایران را مطالعه کنید.

 اینفوگرافیک دوره پنجم جشنواره وب ایران
اینفوگرافیک دوره پنجم جشنواره وب ایران

آیاز در جشنواره وب

وب سایت اطلاع رسانی انجمن نجوم آیاز که در سال گذشته هم به رای داوران و هم به رای کاربران برنده جشنواره وب در بخش “موسسات غیر دولتی” شده بود امسال نیز در بخش “موسسات غیر دولتی و خیریه” در این جشنواره شرکت کرده و چند روزی است که امکان رای گیری عمومی برای وبسایت های شرکت کننده فراهم شده است. شما نیز اگر یکی از دوستداران وب سایت آیاز هستید، می توانید با مراجعه به قسمت رای گیری و ثبت نظر و ایمیل خود ، لینک ارسالی به ایمیلتان را کلیک کنید تا رای شما ثبت شود.

آیاز در جشنواره وب ایران

با تشکر | مدیریت وبسایت آیازاسترو

Share